Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II w Jakubowicach

W Jakubowicach wakacje żegnamy w tym roku bardzo hucznie, a wszystko to za sprawą Mistrzostw i Pucharu Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II

Na starcie stanie aż 200 młodych zawodników dosiadających niemal 270 koni. Powalczą w 7 kategoriach mistrzowskich, co oznacza, że rozdamy aż 21 medali. Konkursy Finałowe rozłożone są na sobotę i niedzielę ( 31.08, 1.09), a najważniejsze z nich to oczywiście Mistrzostwa Polski Młodzików które rozpoczną się 1 września o godzinie 11:30.

Zawody każdego dnia trwać będą do ok. 18:00, a ośrodek Jakubus warto odwiedzić również dla wielu dodatkowych atrakcji, których kulminacja będzie właśnie w weekendy. Na kibiców spragnionych jeszcze słońca czeka malownicza plaża, ciekawym punktem programu będzie na pewno Festiwal Kuchni Włoskiej który odbywać się będzie w Namiocie Letnim. Wzbogaci go m.in. koncert Thomasa Grotto (31.08, 18:00), a animatorki zadbają by najmłodsi także nie odczuwali w ten weekend nudy. Jeździeckie święto odbywać się będzie w wakacyjnej atmosferze- zapraszamy wszystkich do Jakubowic  k. Namysłowa, bo już w ten weekend zagości tam najbardziej wzruszająca z imprez jeździeckiego sezonu. Waleczne kucyki i dzielni mali sportowcy gwarantują naprawdę ogromne sportowe emocje. Zawody odbywają się pod Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego w ramach Opolskiej Marki Jeździeckiej.

Jakubus Plakat 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe