Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opolskie na targach w Ołomuńcu !

W dniach 5-6 kwietnia 2019 r. odbyły się Targi Turystyki TOURISM EXPO 2019 w Ołomuńcu w Republice Czeskiej. W ramach sąsiedzkiej współpracy polsko-czeskiej i zaproszenia od strony czeskiej, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała stoisko promujące województwo opolskie. Wspólne działania promocyjne OROT oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pozwoliły na udaną prezentację naszego regionu w sąsiednim kraju ołomunieckim. Wspólnie z OROT nasz region prezentowały przedstawicielki przygranicznej Gminy Prudnik.

Na stoisku regionalnym województwa opolskiego odwiedzający otrzymali pełne informacje o atrakcjach turystycznych oraz możliwościach spędzania wolnego czasu w naszym regionie w języku czeskim. Z prezentacją Śląska Opolskiego zapoznali się również przedstawiciele samorządu kraju ołomunieckiego, którzy odwiedzili nasze stoisko. Turyści mogli również spróbować tradycyjnych opolskich przysmaków i trunków takich jak oleska śmietankówka, piwo regionalne z Browaru Książęcego w Nysie, cukierków oraz chałwy z Brzegu. Odwiedzający zostali także przywitani tradycyjną polską pajdą chleba ze smalcem.

Targi Turystyczne TOURISM EXPO 2019 w Ołomuńcu można zaliczyć do kolejnej udanej turystycznej imprezy targowej, na której Śląsk Opolski odniósł sukces promocyjny.

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe