Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opolskie na targach we Wrocławiu

Za nami kolejna 11. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu (1-3.03.2019).  Tym razem targi odbyły się w nowej lokalizacji - na Stadionie Wrocław. Ten nowoczesny obiekt, wybudowany na potrzeby Euro 2012, niejednokrotnie gościł  inne imprezy targowe jednak turystykę "zaserwował" po raz pierwszy.

Zainteresowanie naszym stoiskiem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Wspólnie z nami przez cały okres trwania targów promowało się Opole, Nysa oraz Prudnik z czeskim Parterem Krnovem. W drugi dzień targów dołączyła do nas Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie, która przygotowała Oleską Śmietankówkę do degustacji oraz do sprzedaży. Kupujących Śmietankówkę było bardzo wielu, ponieważ jej smak jest naprawdę wyjątkowy. W trzeci dzień targów dołączył do nas Książęcy Browar Nysa, który również przygotował swoje wyroby do degustacji jak i sprzedaży. Wyjątkowy smak kraftowego piwa również posmakował wielu odwiedzającym.

Przez trzy dni trwania targów nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób,  w tym wiele rodzin z dziećmi szukających pomysłu na wspólne spędzanie czasu wolnego. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze zamki i pałace, w tym Zamek w Mosznej czy Niemodlinie ale także Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Zoo w Opolu, wszelkie publikacje dotyczące turystyki aktywnej, jak: spływy kajakowe, szlaki rowerowe oraz jeziora Turawskie i Nyskie. Mieszkańcy Dolnego Śląska  również mocno interesowali się Szlakiem Kulinarnym „Opolski Bifyj” i związanymi z nim wydawnictwami. 

Podsumowując, targi uważamy za bardzo udane!

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe