Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Certyfikat Internautów Polskiej Organizacji Turystycznej - rozpoczęło się głosowanie !!!

Zagłosuj na Certyfikat Internautów

Już 26 listopada Polska Organizacja Turystyczna po raz XVI przyzna prestiżowe certyfikaty najlepszym produktom turystycznym. O tym, kto zostanie wyróżniony zadecydują także turyści. Jedną z kategorii jest bowiem Certyfikat Internautów. Głosowanie w tej kategorii potrwa do 26 października.

Konkurs Certyfikaty POT ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację. W tym roku po raz szósty Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikat Internautów.

– Zdobycie Certyfikatu Internautów to bardzo prestiżowa nagroda, o której marzą wszyscy nominowani. W końcu każdy produkt jest tworzony właśnie dla turystów i to ich opinia jest najważniejsza. Zachęcamy wszystkich Polaków, którzy kochają podróże do głosowania na swoje ulubione miejsca i wydarzenia. Będzie to z pewnością docenienie ciężkiej pracy osób tworzących dany produkt turystyczny, ale także możliwość, by inni rodacy poznali najbardziej atrakcyjne turystycznie produkty w naszym kraju – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Certyfikat Internautów przyznawany jest od 2013 roku. Finalistów konkursu wybierają kapituły powołane przez regionalne organizacje. Na tegorocznych nominowanych do nagrody można głosować na portalu polska.travel (https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2018-w-polsce). Każdy może oddać jeden głos w ciągu 24 godzin. Laureatami poprzednich edycji zostali Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” (2013), Bella Skyway Festival w Toruniu (2014), Light.Move.Festival.Łódź (2015), Rejsy statkami Zefir i Laguna po Odrze (2016), a w zeszłym roku Zamek Książęcy Niemodlin.

 

Poniżej lista nominowanych produktów turystycznych do Certyfikatu Internautów 2018:

Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis

Centrum Hewelianum

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel

Dni Twierdzy Poznań

Dzielnica Wisła

Frontem do Wolności. Łabiszyńskie Spotkania z Historią

Hotel Zamek Janów Podlaski

Pakiet wycieczkowy PRZYGODA W BIESZCZADACH

Sabat Krajno – Park Rozrywki i Miniatur

Spływ przełomem Dunajca

Stare Kino – Cinema Residence

Sztolnia Królowa Luiza

Towarzystwo Przyjaciół Słońska "Unitis Viribus" z produktem Szlaki turystyczne w Rzeczpospolitej Ptasiej

Zamek Moszna

Polska Organizacja Turystyczna w tym roku poza Certyfikatem Internautów wręczy jeszcze trzy inne rodzaje wyróżnień. Certyfikat POT zostanie przyznany przez Kapitułę maksymalnie 10 produktom turystycznym istniejącym na rynku, nie krócej niż dwa lata. O Złoty Certyfikat POT mogą rywalizować laureaci Certyfikatu POT sprzed przynajmniej 3 lat, którzy twórczo rozwinęli swoją działalność. Nowością jest natomiast Certyfikat Specjalny, o który mogą się ubiegać mało znane i istniejące na rynku nie dłużej niż dwa lata produkty turystyczne, które wyróżniają się oryginalnością i kreatywnością.

………………………………………………………………………………….....................……………………….............…………...………………..................................

Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z kilkudziesięciu działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej celem jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług oraz korzystnymi cenami. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzone są zarówno w kraju, jak i za granicą. Polska Organizacja Turystyczna działa aktywnie na 30 rynkach, a swoje przedstawicielstwa posiada w takich krajach, jak: Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, USA, Rosja, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy, Ukraina, Japonia oraz Chiny.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe