Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Dni Przemysłu i żeglugi 20-22.07.2018 w Krapkowicach i Gogolinie

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Roland Wrzeciono w imieniu swoim i organizatorów maja zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Przemysłu i Żeglugi obejmujące VII PIKNIK ODRZAŃSKI w Krapkowicach oraz FINAŁ ARTYSTYCZNEGO LATA w Gogolinie.

DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI to dwudniowe wydarzenie promujące kulture industrialna oraz żeglugę śródlądową naszego regionu, które odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2018 r. w Porcie Jachtowym w Krapkowicach oraz na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Wśród wielu atrakcji tradycyjne szanty przy ognisku, wyścig Smoczych Łodzi, pokazy akrobacji na wodzie oraz tematyczne atrakcje związane z kultura przemysłowa: rejsy szlakiem industrialnym, ciekawe warsztaty, pokazy artystyczne, zwiedzanie zakładów przemysłowych, koncerty takich gwiazd jak Ania Wyszkoni, Tabu i Molly Mallone's oraz masa atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem imprezy i celebrowania DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI organizowanych w ramach projektu InduCult2.0

Załączniki z informacjami:

PDFDNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI - plakat.pdf (1,79MB)
PDFDNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI - zaproszenie.pdf (1,66MB)

DNI przemysłu i żeglugi - Plakat.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe