Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna na Targach w Chorzowie

W dniach 18-20 maja 2018 w Parku Śląskim w Chorzowie, przy Stadionie Śląskim odbyły się Targi  Turystyki Weekendowej- Atrakcje Regionów. Nowe umiejscowienie targów okazało się frekwencyjnym sukcesem. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz Parkiem Nauki i Rozrywki w Krasiejowie prezentowała walory turystyczne naszego Regionu.

Podczas 3 dni targów stoisko Opolszczyzny odwiedziło tysiące osób, szczególnie liczne były  rodziny z dziećmi, które szukały atrakcji dla swoich pociech na nadchodzące wakacje. Bardzo liczną grupę stanowili również rowerzyści, którzy uwielbiają zwiedzać nasze województwo, jadąc jednośladem. W trakcie targów zwiedzający najczęściej pytali o największe atrakcje województwa opolskiego, spływy kajakowe, mapy i przewodniki rowerowe. Szczególne zainteresowanie wzbudzały opolskie zamki i pałace na czele z Zamkiem w Mosznej i Zamkiem Niemodlin. Równie dużo było zapytań o miejsca noclegowe nad opolskimi akwenami wodnymi: w Turawie i nad Jeziorem Nyskim.

Na stoisku miał miejsce także, jak co roku konkurs Wiedzy o Opolszczyźnie, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody przekazane przez opolskie hotele i atrakcje turystyczne: Hotel Szara Willa z Opola, Hotel Piast z Opola, Hotel Spałka z Kluczborka, Zamek Moszna, Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Restauracja Zapiecek w Mirowszczyźnie. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe