Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

"Wieże Pogranicza" - nowy produkt turystyczny !!!

Wyrusz szlakiem po polsko-czeskim pograniczu, zbieraj pieczątki, zdobywaj monety i graj o nagrody !

Odwiedź dziewięć miejsc widokowych w 3 miastach polsko-czeskiego pogranicza. Konkurs będzie trwał od 15.5 do 31.8.2017 r. Zobaczysz tu piękną przyrodę i wiele zabytków. Przeżycia z podróży możesz zapisać do oryginalnego Dziennika Wędrowca. Nagrodą jest pamiątkowa moneta, którą otrzymasz w miastach Krnov (CZ), Jesenik (CZ) i Prudnik (PL). Monetę uzyskasz zbierając pieczątki do Dziennika Wędrowca, odwiedzając wyznaczone miejsca widokowe. Zdobyte pieczątki pozwolą na własnoręczne wybicie pamiątkowej monety dzięki mennicy znajdującej się w każdym z trzech miast. W przypadku uzyskania wszystkich trzech monet i po wypełnieniu krótkiej ankiety masz szansę na dalsze nagrody. Losowanie odbędzie się 15.09.2017 r.

 

JAK GRAĆ - REGUŁY GRY O MONETY PAMIĄTKOWE!

1.Dziennik Wędrowca

Odbierz swój Dziennik Wędrowca w Centrum Informacji Turystycznej lub punktach widokowych.

Miasto Prudnik (PL): Wieża Woka, Plac Zamkowy, Muzeum Ziemi Prudnickiej (Arsenał) ul. Bolesława Chrobrego 5, Punkt Informacji Turystycznej (ratusz), Rynek 1, Punkt Informacji Turystycznej (Schronisko Młodzieżowe „Dąbrówka“) ul. Dąbrowskiego 26.

Miasto Jesenik (CZ): IC Katovna Jeseník, Palackého 176/12, wieża widokowa Zlatý Chlum – Česká Ves, wieża widokowa Biskupia Kopa – Zlaté Hory, schronisko Jiřího na Šeráku – Ramzová.

Miasto Krnov (CZ): CIT Krnov, Hlavní náměstí 111/25, wieża ratuszowa - Krnov, Hlavní náměstí 96/1, synagoga - Krnov, Soukenická 83/28, wieża widokowa Cvilín.

 

2. Podróżuj z Dziennikiem Wędrowca!

W każdej miejscowości w 3 miejscach opisanych w Dzienniku Wędrowca zbierzesz po jednej pieczątce. Pieczątki nie mogą się powtarzać.

Jesenik i okolice: wieża widokowa Zlatý Chlum, wieża widokowa Biskupia Kopa, miejsce widokowe - schronisko Jiřího na Šeráku.

Krnov: wieża ratuszowa, wieża synagogi, wieża widokowa Cvilin.

Prudnik: wieża widokowa na Koziej Górze, Wieża Katowska, Wieża Woka.

 

3. Pieczątki zamień na monety!

Mając w Dzienniku Wędrowca 3 zebrane pieczątki z jednego miasta możesz się cieszyć !  Ukończyłeś  pierwszy etap naszej gry. W nagrodę własnoręcznie wybijesz monetę przy pomocy mennicy, po wcześniejszym okazaniu Dziennika Wędrowca.

Gdzie znajduje się mennica?

Miasto Jesenik (CZ): CI Katovna Jeseník, Palackého 176/12, Jeseník 790 01.

Miasto Krnov (CZ): CIT Krnov, Hlavní náměstí 111/25, Krnov 794 01.

Miasto Prudnik (PL): Wieża Woka, Plac Zamkowy, 48 – 200 Prudnik.

 

4. Zdobądź 3 monety i zagraj o kolejne nagrody!

Jeżeli uda się Tobie odwiedzić wszystkie trzy miasta Jesenik, Prudnik i Krnov a w Dzienniku Wędrowca będziesz mieć 9 pieczątek po jednej z każdego miejsca, to przechodzisz do kolejnego etapu gry. Więcej informacji uzyskasz w Centrum Informacji w Jeseniku, Prudniku i Krnovie. Otrzymasz od nas pamiątkowy certyfikat a po wypełnieniu krótkiej ankiety weźmiesz udział w losowaniu dalszych atrakcyjnych nagród.

Główne nagrody gry:

Kupon podarunkowy na zakup odzieży sportowej w sklepie:

1. Woox w Jeseniku + zjazd z góry Pradziad na hulajnodze.

2. Alpine-pro w Krnovie

3. Alpine-pro w Jeseniku

Wieże widokowe - plakat.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe