Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Kędzierzyn-Koźle w aplikacji Footsteps

Zwiedzaj Kędzierzyn-Koźle z aplikacją mobilną Footsteps !

Łączy ona w sobie zarówno przewodnik, jak i miejski informator. Dzięki niej można nie tylko na nowo odkryć znane miejsca, ale również poznać te tajemnicze czy znaleźć najbliższą restaurację na trasie spaceru.

Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości. Do wyboru jest dziesięć typów, m.in. turysta, smakosz, hipster, historyk, głowa rodziny czy miłośnik sztuki. Można zaznaczyć jedną albo kilka z nich. Na ich podstawie aplikacja zaproponuje trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji. Dzięki temu użytkownik nie poświęca więcej niż minutę na przygotowanie się do zwiedzania, a jednocześnie czerpie ze spaceru więcej przyjemności, gdyż zwiedza miasto w taki sposób, jaki lubi najbardziej.

 

W naszym mieście użytkownicy aplikacji mają do wyboru sześć tras zwiedzania:

- szlakiem Twierdzy „Koźle”

- Kędzierzyn-Koźle kulturalnie

- rowerem przez Kędzierzyn-Koźle i okolice

- szlakiem kibica Zaksy Kędzierzyn-Koźle

- Kędzierzyn-Koźle i okolice. Szlakiem zabytkowych obiektów sakralnych

- Kędzierzyn-Koźle. Szlakiem II wojny światowej

 

Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa Kędzierzyna-Koźle z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. A gdy się zmęczymy aplikacja pomoże w znalezieniu w okolicy miejsca, w którym możemy napić się kawy czy dobrze zjeść.

 

Dzięki aplikacji Footsteps można zwiedzać także inne polskie miasta. Wśród nich są Wrocław, Gdańsk, Kraków, Żagań czy Karpacz. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami Android (https://goo.gl/z7DPGY) i iOS (http://apple.co/1Y68Tqv).

Kędzierzyn_Koźle_info.png

Kędzierzyn-Koźle_spis tras.png

Kędzierzyn - plakat A3 300dpi - poprawiony kopia.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe