Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

PILOTAŻOWY PROJEKT POT I PIT - PROMOCYJNA OFERTA NA WEEKEND

 Uprzejmie informujemy, iż Polska Organizacja Turystyczna wraz z Polską Izbą Turystyki – partnerem projektu, w ramach rozwoju krajowego rynku podróży turystycznych, a także promocyjnego wsparcia branży turystycznej poszerza objętość czasopisma internetowego „Aktualności Turystyczne” o nowy dział tematyczny - „Promocyjna oferta na weekend”. Docelowo, przy powodzeniu przedsięwzięcia dział ten znajdzie się również na narodowym portalu www.polska.travel. Zapraszamy biura podróży, hotele i organizatorów wypoczynku do przyłączenia się do tej inicjatywy i  nadsyłania swoich ofert.

                Dział „Promocyjna oferta na weekend” - zawierał będzie aktualizowane oferty weekendowe obejmujące krocząco okres najbliższego miesiąca. Oferty publikowane będą bezpłatnie pod adresem www.aktualnosciturystyczne.pl. Informacje o najciekawszych propozycjach przesyłane będą raz w tygodniu za pośrednictwem newsletterów zachęcających  czytelników do zapoznania się z wszystkimi ofertami.

                Warunki zamieszczenia ofert:

·         przyjmowane będą w szczególności oferty członków regionalnych i lokalnych  organizacji turystycznych, samorządu gospodarczego turystyki, a także stowarzyszeń agroturystycznych i innych podmiotów działających zgodnie z obowiązującymi przepisami;

·         propozycje dotyczyć muszą oferty krajowej;

·         oferta musi mieć charakter promocyjny (oferować zwłaszcza klientom serwisu promocyjną wartość dodaną w postaci opustu, preferencyjnych warunków, etc.);

·         usługa powinna obejmować dni od piątku do niedzieli, a także być dostosowana do tzw. długich weekendów i świąt;

·         oferta musi zawierać precyzyjną informację na temat sposobu zakupu usługi – on-line, bezpośrednio u świadczącego usługę lub za pośrednictwem wskazanych biur podróży.

               

                Spośród najbardziej profesjonalnych ofert weekendowych Polska Organizacja Turystyczna wraz z partnerami – m.in.: Polską Izbą Turystyki wyłaniać będzie cyklicznie w drodze konkursu najlepsze, które będą wyróżniane oraz nagradzane wsparciem w działaniach marketingowych. W tym zakresie Polska Organizacja Turystyczna rekomenduje wykorzystanie certyfikowanych produktów turystycznych do tworzenia ofert w ramach projektu (http://aktualnosciturystyczne.pl/certyfikaty-pot/tn_category_view).

                Informacje tekstowe wraz ze zdjęciem i danymi teleadresowymi prosimy przekazywać drogą mailową na adres: , zgodnie z załączonym formularzem oraz przykładowym wzorem i specyfikacją oferty. Informacje powinny być przekazywane z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

 

Formularz zgłoszeniowy:

DOCFormularz Zgłoszeniowy Promocja na weekend.doc (35,00KB)

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe