Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Konkurs "Najlepsze publikacje turystyczne 2016 roku" - wyróżnienie dla publikacji Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej !

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyły się coroczne "Międzynarodowe Targi Książki", podczas których wręczono nagrody dla najlepszych wydawnictw turystycznych w Polsce.

W tym roku w konkursie o nagrodę Magellana rywalizowały 54 tytuły z największych firm wydawniczych w Polsce.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż wyróżnienie w kategorii przewodnik kieszonkowy w konkursie Nagroda Magellana 2016 otrzymało wydawnictwo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej "Informator. Szlak Kulinarny Opolski Bifyj". W trakcie wręczania nagród OROT reprezentował Dyrektor Pan Piotr Mielec, który osobiście odebrał wyróżnienie. Warto podkreślić, iż w tej kategorii nie było nagrody głównej. Jury przyznało jedynie wyróżnienia w tej kategorii.

Wydawnictwo przygotowane zostało w ramach projektu pn. Wsparcie promocji i rozwoju sieciowania Szlaku Kulinarnego Województwa Opolskiego Opolski Bifyj w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa opolskiego na lata 2016-2017 ze środków Schematu II Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020 – Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warto przypomnieć, że rok wcześniej w tym samym konkursie główną nagrodę w kategorii przewodnik kulinarny zdobył „Przyjazny Przewodnik Kulinarny Opolski Bifyj.”  Książka ta stała się najlepszym przewodnikiem kulinarnym w Polsce 2015 roku.

Nagrody Magellana to najwyższe i najważniejsze wyróżnienie w kraju w tej dziedzinie. OROT już wielokrotnie pokazał, że jest w stanie konkurować ze znanymi i uznanymi wydawnictwami, działającymi od wielu lat na rynku księgarskim. Tym bardziej jesteśmy dumni.

Dziękujemy za pomoc i współpracę członkom Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj", działającego przy OROT. To nasz wspólny, wielki sukces!!! To również potwierdzenie, że działamy profesjonalnie i wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele.

 

Wyróżnienie w Konkursie - Najlepsze publikacje turystyczne 2016 roku - przewodnik kieszonkowy.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe