Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

XIII Polsko – Rosyjskie Forum Turystyczne „ETO POLSZA!” na Opolszczyźnie

Forum logotypy.jpeg

      W dniach 1 – 6  listopada 2016 r., odbędzie się w naszym województwie XIII Polsko – Rosyjskie Forum Turystyczne „ETO POLSZA!”, poświęcone w tym roku m.in. turystycznej promocji Śląska Opolskiego. Organizatorami w/w przedsięwzięcia jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z Polską Organizacją Turystyczną, Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie oraz Hotelem De Silva Premium Opole. W organizację Forum włączyło się Prywatne Biuro Podróży Sindbad z Opola, które zapewnia transport grupy rosyjskiej w trakcie całego pobytu w Polsce.

      W forum Turystycznym udział będzie brało ok. 40 rosyjskich touroperatorów a także branża turystyczna z całej Polski, w tym licznie z województwa opolskiego. Na dzień 4 listopada w Hotelu De Silva Premium Opole zaplanowany został Workshop, czyli warsztaty w formie  dwustronnych rozmów handlowych, które umożliwią branży turystycznej prezentację swojej oferty, a tym samym nawiązania nowych kontaktów handlowych z rosyjskimi biurami podróży.

      W trakcie wydarzenia Rosyjscy touroperatorzy będą mieli możliwość odwiedzenia: Zamku w Mosznej, Pałacu w Sulisławiu, Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach, Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Hotelu Hugo Business & Spa w Kędzierzynie-Koźlu a także samego Opola (m.in. Muzeum Polskiej Piosenki).

      Dopełnieniem przedsięwzięcia będzie stworzona przez OROT oferta wydawnicza – profesjonalny przewodnik turystyczny po województwie opolskim, przetłumaczony całkowicie na język rosyjski. Treść publikacji jest odpowiednio skrojona i skonsultowana pod kątem zainteresowań turysty rosyjskojęzycznego.

Опольская Силезия замки, дворцы и многое другое - okładka.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe