Polecamy

 

 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ
 • RS
 • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

„POLSKA. ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - upłynął termin składania ofert -> poznaj listę zgłoszonych podmiotów !!!

Blisko 400 partnerów (m.in. kopalnie, muzea, parki, ogrody zoologiczne, zamki, pałace, teatry, hotele, schroniska, ośrodki SPA) zgłosiło się do akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”! 23, 24 i 25 września 2016 r. wszyscy chętni będą mogli ze specjalnie przygotowanych na ten weekend ofert i cieszyć się atrakcjami naszego kraju.

Informacje o partnerach akcji znajdują się na stronie internetowej projektu: http://www.polskazobaczwiecej.pl/, gdzie za pomocą interaktywnej mapy i wyszukiwarki każdy z nas może znaleźć interesującą ofertę i już dziś zarezerwować weekend 23-25 września na zwiedzanie Polski.

„Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja "Poznań za pół ceny". która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju. Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Oferta partnerów jest bardzo różnorodna. 

W województwie opolskim udział w Akcji biorą:

 1. Dom Kultury „Zamek” w Otmuchowie
 2. Bastion Św. Jadwigi w Nysie
 3. Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu
 4. Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie - JuraPark
 5. Zamek Książęcy Niemodlin
 6. Orbis S.A. Mercure w Opolu
 7. Wypożyczalnia kajaków w Zagwiździu
 8. Hotel Bajka w Grodźcu
 9. Hotel Kręgielnia Szara Willa Opole
 10. Moszna Zamek

Aby sprawdzić oferty z Opolszczyzny lub innych regionów wejdź na linka:

http://pzw.msit.gov.pl/pzw/oferty-za-pol-ceny/40,Weekend-za-pol-ceny.html

Film promujący Akcję:

https://www.youtube.com/watch?v=jNItT3wIKGs

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe