Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

„Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”

Chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do aktywnego włączenia się do akcji promocyjnej, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  pn. „Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”, mającej na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce,  a także propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju. Akcja ta odbędzie się w okresie od godz. 17.00 w dniu 23 września 2016 r.  i potrwa do godz. 23:59 w dniu 25 września 2016 r.

Akcja ma charakter pilotażowy, jest jednym z planowanych i zapowiadanych przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę działań na rzecz rozwoju turystyki krajowej. Dlatego zależy nam na sukcesie tej inicjatywy. Licząc na Państwa udział i wsparcie, niniejszym wyrażamy przekonanie, iż będzie to doskonała forma promocji dla podmiotów z branży turystycznej, którzy włączą się do akcji. Akcja będzie promowana poprzez 30-sek. spot promocyjny na mediach elektronicznych za pośrednictwem m.in. Facebook, YouTube, witryn Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym w szczególności Narodowego Portalu Turystycznego polska.travel. Podmioty, które zgłoszą się do akcji będą prezentowane na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Polska Organizacja Turystyczna wspiera tę akcję oraz pośredniczy w pozyskiwaniu partnerów.

Poniżej znajduje się Regulamin udziału w akcji oraz Formularz Zgłoszeniowym dla chętnych podmiotów, który należy czytelnie wypełnić, podpisać i odesłać w formie zeskanowanej na trzy adresy e-mailowe: , oraz w terminie do dnia 01.08.2016 r.

W Regulaminie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje kto i na jakich zasadach może wziąć udział w przedsięwzięciu.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna dołoży wszelkich starań w szerokie nagłośnienie akcji i promocję podmiotów, które zdecydowały się wziąć udział.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów akcji, uprzejmie proszę o kontakt  z przedstawicielem MSiT p. Anną Kołtan , tel (22) 2447-308 lub POT p. Katarzyna Wolska, tel. (22) 536-70-35.

PDFRegulamin POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ.pdf (246,66KB)

DOCFormularz zgłoszeniowy POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ.doc (74,50KB)

Polska_logo_weekend_za_pół_ceny.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe