Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

PROJEKT OPOLSKIEJ REGIONALNEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ: OPOLSZCZYZNA, MIEJSCE NIEJEDNO Z WIELU - ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA!!!

"Opolszczyzna, miejsce niejedno z wielu" to wspólny projekt Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz firmy CTC Polska Sp. z o.o., który ma na celu zintensyfikowanie przedsięwzięć pro turystycznych przez sektor publiczny i prywatny poprzez zintegrowane działania odpowiadające lokalnym potrzebom.

Fundamentem projektu będą spotkania informacyjno-szkoleniowe w każdym z powiatów województwa opolskiego, skierowane do szeroko rozumianej branży turystycznej (firmy prywatne, stowarzyszenia, samorządy), co do potrzeby i możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na inwestycje związane z rozbudową i modernizacją infrastruktury turystycznej oraz promocją atrakcji turystycznych. Naszymi działaniami chcemy uświadomić i ośmielić niektórych, potencjalnych inwestorów, którzy byliby w stanie zrealizować duże projekty, w znacznej mierze poprawiające stan usług i infrastruktury turystycznej w województwie, a z drugiej strony wskazać na konieczność współpracy sektora publicznego z prywatnym, jako jedynej drogi do realizacji w pełni zintegrowanych   i efektywnych działań pro turystycznych. Efektem dodanym projektu ma być powstanie lokalnych platform, mających na celu realizację wspólnych przedsięwzięć sektora publicznego i prywatnego, dotyczących promocji lokalnych produktów turystycznych.

Grafik spotkań: DOCSpotkania w ramach projektu Opolszczyzna, miejsce niejedno z wielu.doc (306,50KB)

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe