Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKA MARKA - NAGRODY dla CZŁONKÓW OPOLSKIEJ REGIONALNEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ!

W dniu 21 marca 2015 r. w domExpo w Opolu odbyła się uroczysta Gala Biznesu, podczas której uhonorowano laureatów konkursu Opolska Marka i Firma Roku. Tegoroczna edycja była wspólnym przedsięwzięciem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i Izby Gospodarczej Śląsk.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż prestiżową statuetkę Opolska Marka otrzymało aż dwóch członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej!
W kategorii Produkt Promujący Region w Sektorze mikro i małych przedsiębiorstw laureatem została Reklama PROFIL Małgorzata Białek za Międzynarodowe Targi Turystyki „W stronę słońca”. Organizowane przez Profil targi "W stronę słońca" to jedyna tego typu impreza plenerowa w Polsce. Co roku odwiedza ją około 30 tys. gości.
W kategorii Rewitalizacja w Sektorze mikro i małych przedsiębiorstw laureatem została firma „BJ" Sp. z o.o. za rewitalizację Pałacu Sulisław w Sulisławiu (gmina Grodków). Trzeba przyznać, że Pałac po rewitalizacji prezentuje się imponująco i jest prawdziwą marką naszego Regionu jako jedyny Hotel z pięcioma gwiazdkami. Posiada bogatą ofertę hotelową i restauracyjną.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe