Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

ZAPRASZAMY na KONCERTY Z ORKIESTRĄ PO ZAMKACH i PAŁACACH !!!

    "Z orkiestrą po zamkach i pałacach" to kolejna odsłona nowatorskiej - pierwszej tego typu w Polsce akcji "Kolej na orkiestrę czyli opolski ekspres dęty", która została przygotowana na Politechnice Opolskiej i z wielkim sukcesem po raz pierwszy odbyła się w 2010 roku oraz siostrzanej "Z orkiestrą po Odrze", zapoczątkowanej w 2012 roku. Imprezie patronuje JM Rektor Politechniki Opolskiej a partnerem akcji jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna (OROT).  W minionym roku cykl został wyróżniony w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego” 2013.

   Ideą cyklu jest promocja regionu jako krainy zamków i pałaców, turystyki krajoznawczej połączonej z promocją kultury i alternatywnych działań kulturalnych oraz instytucji uczestniczących.

   II koncert odbędzie się w Pałacu Konary koło Przeworna 26 marca (środa) o godz.17:00 w pięknej scenerii parku otaczającego pałac. Wykonawcami koncertu będą muzycy Orkiestry Politechniki Opolskiej i Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu, którzy pod kierownictwem Przemysława Ślusarczyka – pomysłodawcy cyklu wykonają utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

 

 

szczegóły na stronie: www.opolskie.art.pl

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe