Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKA MARKA 2013 dla OPOLSKIEJ REGIONALNEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ!!!

                Opolska Marka 2013 dla Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej !!!


Gala wręczania nagród laureatom konkursu odbyła się w dniu 4 kwietnia 2014 roku w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. 13 statuetek i 7 wyróżnień wręczali Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła i Wicemarszałek Województwa Opolskiego Pan Roman Kolek. Specjalne listy gratulacyjne Wiceprezesa Rady Ministrów Pana Janusza Piechocińskiego wręczał w jego imieniu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, Prezes Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Pan Stanisław Rakoczy.


W kategorii Produkt promujący region statuetkę OPOLSKA MARKA 2013 z rąk Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły otrzymała Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna za „VisitOpolskie – katalog produktów turystycznych”. Jest to pierwsze w historii województwa opolskiego wydawnictwo promujące gotowe i wycenione pakiety turystyczne. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna wydała profesjonalny katalog, który poprzez zamieszczoną w nim bogatą ofertę, pokazuje różnorodność walorów i atrakcji turystycznych, umożliwiających spędzenie niezapomnianych chwil na Śląsku Opolskim. Katalog to nie tylko bogata i ciekawa propozycja turystyczno – pobytowa, ale dodatkowo cenne źródło informacji o województwie opolskim. Jest to kolejne, po konkursie „Róży Regionów 2013”, ważne wyróżnienie dla działalności Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Pragniemy również złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. Za ogromny wkład i zaangażowanie w stworzenie pierwszej, profesjonalnej oferty turystycznej województwa opolskiego – „VisitOpolskie - katalogu produktów turystycznych”, dziękujemy w szczególności: Prywatnemu Biuru Podróży „SINDBAD” z Opola, Biuru Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych „ALF” z Opola, Lokalnej Grupie Działania „Dolina Stobrawy”, firmie Komunikator Public Relations Radosław Pietruszewski z Opola, a także pracownikom Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczyni się do powstania nagrodzonego wydawnictwa.


Czujemy się również zaszczyceni, iż liczne grono członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej zostało także nagrodzone godłem Opolskie Marki:


- w kategorii PRODUKT sektor mikroprzedsiębiorstwo laureatem została Opolska Pracownia Rękodzieła Ludowego i Artystycznego za produkt: Szklane bombki choinkowe;
- w kategorii PRODUKT SPOŻYWCZY sektor mikroprzedsiębiorstwo laureatem została Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie za produkt: twaróg półtłusty;
- w kategorii USŁUGA sektor MSP laureatem zostało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EWA Ewa Godyla „Pałac Pawłowice” za usługę: usługa hotelarsko – gastronomiczna z zapleczem SPA;
- w kategorii USŁUGA sektor DP laureatem została Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Opolu za usługę: studia podyplomowe „Mediacje i negocjacje biznesowe, sądowe i pozasądowe”;
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Samorząd Województwa Opolskiego co roku zaprasza opolskie firmy do ubiegania się o tytuł Opolskiej Marki. Celem tego najważniejszego konkursu promocyjnego w regionie jest rozwój i wspieranie opolskiej przedsiębiorczości oraz prezentacja potencjału gospodarczego województwa opolskiego.
Opolska Marka promuje najlepsze produkty opolskiej gospodarki, najlepsze usługi w regionie oraz najlepsze osiągnięcia eksportowe opolskich firm. Znak Opolskiej Marki jest symbolem najlepszej jakości w województwie opolskim.
Organizatorzy konkursu zapewniają laureatom, zdobywcom statuetek Opolskiej Marki, promocję w województwie oraz poza jego granicami. Posiadanie tego tytułu jest gwarancją, że mamy do czynienia z nowoczesnym wyrobem i usługą, z wysokim poziomem jakości – czyli z tym, czym województwo opolskie może się pochwalić. Konkurs Opolska Marka odbywa się od 2003 roku.

 


             

 

 

 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe