Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

CZŁONKOWIE KOŁA PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH i PILOTÓW WYCIECZEK OROT w MUZEUM POLSKIEJ PIOSENKI!

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna w ramach swojej działalności prowadzi Koło Przewodnik Turystycznych i Pilotów Wycieczek. Dla członków koła organizowane są cykliczne spotkania, podczas których przewodnicy i piloci mogą m.in. zapoznać się z konkretną atrakcją turystyczną województwa opolskiego. Spotkania te są niezwykle ważne zarówno dla samych członków koła, jak i dla obiektów, do których później trafiają oprowadzane grupy.  Po zwiedzaniu Wieży Piastowskiej przyszedł czas na kolejną atrakcję, która już niebawem będzie wizytówką Opola.

W dniu 7 lipca 2014 roku o godzinie 16:00 członkowie Koła Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odwiedzili Muzeum Polskiej Piosenki. Dzięki uprzejmości Dyrekcji muzeum członkowie koła mogli zapoznać się z przyszłymi atrakcjami, które będą czekać na odwiedzających. Dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki Pan Jarosław Wasik osobiście pokazał wnętrza muzeum, opowiedział o żmudnym procesie przygotowawczym, a także opisał najbliższe organizowane przedsięwzięcia. Na koniec zwiedzania uczestnicy spotkania mogli obejrzeć film, który w niebywale ciekawy sposób opowiadał historię festiwali opolskich.

Mamy nadzieję, iż w najbliższym czasie, po oficjalnym zakończeniu prac przygotowawczych, Muzeum Polskiej Piosenki stanie się jedną z głównych atrakcji stolicy naszego województwa. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą muzeum, dostępną na stronie www.muzeumpiosenki.pl oraz w postaci ulotek dostępnych w Opolskim Centrum Informacji Turystycznej na ul. Żeromskiego 3, a także na portalu www.visitopolskie.pl .

Muzeum Polskiej Piosenki 1.jpegMuzeum Polskiej Piosenki 4.jpegMuzeum Polskiej Piosenki 6.jpegMuzeum Polskiej Piosenki 7.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe