Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA i JEJ CZŁONKOWIE na TARGACH EXPO OPOLE !

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna i jej członkowie na targach EXPO OPOLE

W dniach 10.01. - 12.01.2014 r. odbyła się pierwsza w historii Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu impreza targowa - EXPO OPOLE, która miała na celu zaprezentowanie zwiedzającym potencjału firm, przedsiębiorstw oraz instytucji z całego województwa opolskiego.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna była organizatorem tzw. „Wyspy Turystycznej”, na której można było zapoznać się z szerokim wachlarzem potencjału i usług turystycznych województwa opolskiego. Oprócz najświeższych publikacji, opisujących największe atrakcje województwa opolskiego, można było zapoznać się z gotowymi ofertami członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. „JuraPark” z Krasiejowa przedstawił całkowicie nową atrakcję turystyczną na swoim terenie, czyli „Park Nauki i Ewolucji Człowieka”. Park będzie dostępny do zwiedzania już od sezonu wakacyjnego w 2014 roku. Punkt Informacyjno - Turystyczny z Nysy prezentował ciekawostki turystyczne miasta Nysa. Gmina Murów prezentowała przede wszystkim pakiety turystyczne „Stobrawskiego Parku Krajobrazowego”, ale także produkty lokalne i rękodzieło artystyczne. Rycerze oraz niewiasty z „Grodu Rycerskiego” w Byczynie zachęcali do odwiedzenia obiektu oraz do skorzystania z licznych atrakcji oferowanych przez ten kompleks. Ludowy Klub Jeździecki „LEWADA” prezentował oferty nauki jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry. Hotele „Szara Willa” z Opola oraz „Zacisze” z Turawy przekonywały gości do skorzystania z szerokiej gamy oferty dostępnej w ich obiektach noclegowych. Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego przedstawiła ofertę edukacyjną. „Opolska Cepelia” zachwycała ręcznie malowaną „Porcelaną Opolską”. Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” zachęcała do degustacji tradycyjnych wędlin i produktów BIO. Lokalna Grupa Rybacka „Opolszczyzna” zachęcała do skorzystania ze swojej oferty, kusząc zwiedzających możliwością spróbowania ryb wędzonych. Lokalna Grupa Działania „Brzeska Wieś Historyczna” przyciągała możliwością skosztowania smakołyków wyrabianych przez lokalnych wytwórców. Natomiast przy stanowisku Cukierni „Magosz” można było spróbować tradycyjnego „Kołocza Śląskiego” oraz rozkoszować się słodkościami wyrabianymi przez tych znanych cukierników. Ponadto, dzięki uprzejmości i hojności członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, każdego dnia targów organizowane były liczne konkursy z cennymi nagrodami, wśród których były m.in.: pobyty weekendowe dla 2 osób na Zamku w Otmuchowie, pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu „Zacisze” w Turawie, pobyt weekendowy dla 2 osób w Ośrodku Wypoczynkowym „Kormoran” w Turawie, nocleg dla 2 osób w Hotelu „Szara Willa” w Opolu, voucher na skorzystanie z siłowni w Klubie FitLife w Hotelu „Szara Willa” w Opolu, voucher na skorzystanie z kręgielni w Klubie FitLife w Hotelu „Szara Willa” w Opolu, a także voucher na naukę jazdy konnej z instruktorem w Ludowym Klubie Jeździeckim „LEWADA” w Zakrzowie.

Z przedstawionych ofert w ciągu 3 dni trwania imprezy skorzystali bardzo licznie mieszkańcy Opola i całego Regionu. Ciekawa i bogata ekspozycja targowa „Wyspy Turystycznej” z pewnością wpłynęła na rozpoznawalność całego stoiska, jak i zachęcała do odwiedzin.

EXPO 7.jpeg EXPO 6.jpeg EXPO 4.jpeg EXPO OPOLE 4 MAŁE.jpeg

EXPO 5.jpeg EXPO 3.jpeg EXPO 2.jpeg EXPO 1.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe