Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

EXPO OPOLE 10-12.01.2014 INAGURACJA CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWEGO W OPOLU

10-12 stycznia 2014 r. Targami EXPO Opole inauguruje działalność Centrum Wystawienniczo-Kongresowe zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej 158 w Opolu. To pierwszy tego typu - nowoczesny obiekt na Opolszczyźnie.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przystosowany do realizacji różnorodnych wydarzeń. Funkcjonalna powierzchnia wystawiennicza i konferencyjna z mobilnymi, dźwiękoszczelnymi ścianami oraz bogata infrastruktura centrum spełnią oczekiwania realizatorów: targów, wystaw, kongresów, konferencji oraz wydarzeń kulturalnych, sportowych, modowych i firmowych.
Wielofunkcyjna hala posiada system mobilnych, dźwiękoszczelnych ścian który umożliwia aranżację przestrzeni do potrzeb planowanego wydarzenia. Obiekt jest doskonale przystosowany do organizacji kongresów i konferencji, na płycie głównej mogą odbywać się wydarzenia dla 2500 osób. Powierzchnię hali można podzielić na 4 strefy. Do dyspozycji jest także, zlokalizowana na pierwszym piętrze sala konferencyjna na 200 miejsc z możliwością podziału na trzy mniejsze.
Zastosowane tu systemy nagłośnieniowe i multimedialne umożliwiają równoległą organizację konferencji z wykorzystaniem najnowocześniejszych źródeł prezentacji. Centrum dysponuje 4 kabinami do tłumaczeń symultanicznych, monitorami LCD, 8 projektorami, 8 ekranami projekcyjnymi, z których największy 16 : 9 ma wym. 1150 x 650 cm. Obiekt wyposażony jest także w modułową scenę z możliwością rozbudowy do 100 mkw, mobilne trybuny, posiada także profesjonalne garderoby i zaplecze.
Centrum dysponuje komfortowym holem, szatnią, antresolą, zapleczem magazynowym i gastronomicznym, najnowocześniejszymi rozwiązaniami multimedialnymi, Internetem Wi Fi, systemem automatycznie sterowanych rolet pozwalających na zaciemnienie wnętrz.
Do dyspozycji gości jest parking z 300 miejscami dla samochodów osobowych oraz miejsca dla autokarów i samochodów dostawczych. Tereny zewnętrzne o powierzchni 2000 mkw stanowią doskonałe miejsce pod organizację imprez plenerowych.
Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Opolu będzie ważną instytucją otoczenia biznesu, o czym świadczy wypełniony już kalendarz wydarzeń na pierwsze półrocze 2014 r.

Pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym będą targi EXPO Opole – Biznes bez granic prezentujące dorobek i atrakcje Opola i Opolszczyzny.

Podczas targów 60 wystawców, reprezentujących wiodące firmy regionu, organizacje i stowarzyszenia, instytucje naukowe i kulturalne, pokaże zarówno ofertę biznesową, jak też tradycje i atrakcje regionu oraz jego ofertę kulturalną. Podczas wydarzenia odbędzie się m.in. podpisanie umowy o współpracy między Opolskim Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym a Politechniką Opolską. Uzupełnieniem ekspozycji wystawców będzie program wydarzeń towarzyszących skierowany do różnych grup odbiorców – biznesu i gości indywidualnych. Zaplanowane zostały prezentacje skierowane do przedstawicieli biznesu oraz moc atrakcji dla gości indywidualnych. Wśród atrakcji jest m.in. pokaz Mappingu 3D na ścianie obiektu, warsztaty kulinarne, plastyczne, pokazy sztuki zdobniczej i rękodzieła artystycznego, prezentacje multimedialne, a także występ cieszącego się ogromną popularnością – Kabaretu Młodych Panów.
Targi EXPO Ople objęte zostały honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Opolskiego i Prezydenta Miasta Opola.

Uroczyste otwarcie Targów EXPO Opole odbędzie się w piątek, 10 stycznia 2014 r. o godz. 14.00.
 

Zapraszamy
www.cwkopole.pl
Targi EXPO-Opole
10-12 stycznia 2014 r.
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu
ul. Wrocławska 158

Godziny zwiedzania:
Piątek, 10.01.2014 – 14.00-18.00
Sobota, 11.01.2014 – 10.00-18.00
Niedziela, 12.01.2014 – 10.00-16.00
Wstęp wolny.

Program :

PDFProgram EXPO OPOLE.pdf (256,06KB)

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe