Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

LATO NA POGRANICZU

Piknik „Lato na pograniczu”

 

24 sierpnia 2013 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa opolskiego do udziału w transgranicznej imprezie rodzinnej Piknik „Lato na pograniczu”, organizowanej wspólnie przez Województwo Opolskie i Kraj Ołomuniecki na terenie Głuchołaz i Zlatych Hor.

Do występu na scenie ustawionej w amfiteatrze „Muszla Leśna” w Parku Zdrojowym w Głuchołazach zaproszone zostały znane gwiazdy, m.in.: Anita Lipnicka i John Porter, Lenka Dusilova i Zespół Wind Band. Ponadto w Zlatych Horach zagra koncert Michal Hruza.

W trakcie imprezy Głuchołazy będą tętnić życiem – wokół sceny zorganizowane zostaną liczne atrakcje:

- strefa edukacji: stoiska regionalnych twórców i rzemieślników, warsztaty, wystawy, konkursy, gry i zabawy sportowe,

- strefa rekreacji: dmuchane atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnia, trampolina, basem z piłeczkami, malowanie buziek, bańki mydlane, przeciąganie liny, puzzle europejskie, most do funduszy, animacje i zabawy z maskotką Syriusz.

 

Ponadto Marszałek Województwa Opolskiego i Burmistrz Głuchołaz zapraszają do wzięcia udziału w biegu transgranicznym na trasie Głuchołazy – Zlate Hory – Głuchołazy www.glucholazy.pl,  http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=484

a także transgranicznym rajdzie rowerowym na dystansie 30 i 70 km, który rozpocznie się w Zlatych Horach http://www.kr-olomoucky.cz/leto-v-pohranici-nabidne-cyklovyjizdku-a-pulmaraton-aktuality-2170.html

 

Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny.

 

Projekt „Lato na pograniczu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu województwa opolskiego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe