Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

ZAPRASZAMY NA WORKSHOP TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ - MEET POLAND 2011

Meet Poland 2011 już wkrótce!

Współpraca najważniejszych instytucji branży turystycznej w Polsce: Polskiej Organizacji Turystycznej i PLL LOT,  izb i stowarzyszeń, przyczyniły się do sukcesu ubiegłorocznej, V edycji Meet Poland, która miała miejsce 30 września 2010 r. w Centrum Konferencyjnym warszawskiego Hotelu Gromada. Udział w imprezie wzięło prawie 70 kupujących z  22 krajów świata. Odbyło się ponad 2 tys. spotkań biznesowych polskiej i zagranicznej branży turystycznej. To wszystko wpłynęło na zainteresowanie przedstawicieli polskiej i zagranicznej branży turystycznej kolejną edycją workshopu.

W tym roku, Meet Poland odbędzie się w dniach 29-30 września. W workshopie przewiduje się udział ok. 70  touroperatorów z krajów takich jak:

Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja,  Hiszpania, Holandia, Kanada, Łotwa, Niemcy, Norwegia  Portugalia, Rosja, Rumunia,  Singapur, Szwecja, Stany Zjednoczone, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania  i Włochy.

 

SPOTKANIA B2B skierowane są do:

1. zagranicznych touroperatorów, specjalizujących się w ofercie wyjazdowej do Polski

2. krajowych dostawców usług turystycznych, specjalizujących się w ofercie przyjazdowej dla zagranicznych turystów, a w  szczególności:

 - touroperatorów,

 - biur podróży, oferujących turystykę przyjazdową,

 - ośrodków SPA i wellness,

 - linii lotniczych,

 - hoteli,

 - przewoźników autokarowych,

- innych organizatorów turystyki przyjazdowej.

 Workshop MEET POLAND to  skuteczna forma promocji i sprzedaży, to platforma wymiany myśli, poglądów, planów, wspólnego działania liczących się na rynku organizatorów turystyki – polskich i zagranicznych.

 

Organizatorem Meet Poland jest Polskie Konsorcjum Turystyki Przyjazdowej, w skład którego wchodzą:

Forum Turystki Przyjazdowej,   Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego,   Polska Izba Turystyki Oddział Mazowiecki,   Stowarzyszenie Zarządców  Obiektów Rekreacyjno Turystycznych,  TTG Event,   Warszawska Izba Turystyki.

Akredytacja sprzedających na:  http://mp.ttgevents.eu/sellers.php

Więcej informacji na www.meetpoland.pl

Dodatkowych informacji udziela Robert Lipka: , tel. 22 224 58 06

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe