Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

WINNICA DOM CHARBIELIN DOŁĄCZYŁA DO OROT!

Winnica Dom Charbielin jest to jeden z największych producentów wina w Polsce. Winnica zlokalizowana jest u podnóża Biskupiej Kopy, najwyższego szczytu Gór Opawskich. Dom Charbielin skupia się głównie na białych odmianach (80% nasadzeń), m.in. souvignier gris, riesling, chardonnay, muscaris i johanniter. Winnica prowadzona jest w kulturze ekologicznej. W winiarni powstają głównie wina spokojne i musujące.


Dom Charbielin jest spółdzielnią, gdzie zespół, ludzie i ich kompetencje są najważniejsze. Grono właścicieli (Stanisław Grocholski, Jarosław Grocholski i Tomasz Kwinta) uzupełniają m.in. Tomasz Kasicki (winoogrodnik), Mateusz Grocholski (enolog), Aleksandra Grocholska (manager Domu Charbielin, enolog) i Marian Wiktorski (dyrektor handlowy). 


Dla gości przygotowana jest rozbudowana oferta enoturystyczna. Ścieżka edukacyjna, zwiedzanie winiarni, winnicy i nie inaczej… degustacja wina. W okolicy znaleźć można również wiele atrakcji. Stadninę koni, szlaki turystyczne pogórza opawskiego, szlaki rowerowe i rozbudowaną bazę noclegową. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie domcharbielin.pl 


Dom Charbielin to miejsce z dobrą energią – gdzie praca daje dobre owoce, gdzie rodzą się dobre rzeczy. 


Dom Charbielin.png

 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe