Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

VISIT OPOLSKIE, VISIT MOSZNA! WSPOMNIENIE ŚWIĘTA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Impreza, mimo niepewnej pogody, przyciągnęła tłumy. Malowniczy park pałacowy przepełniła feeria barw i dźwięków, a samo wydarzenie wypełnione było po brzegi atrakcjami. W Święcie Województwa wzięli udział również pracownicy Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej – Natalia i Michał – którzy z ogromnym zaangażowaniem przedstawiali ofertę członków OROT. 

Święto Województwa było doskonałą okazją do integracji społecznej i promocji lokalnej kultury oraz tradycji. Podczas wydarzenia zaprezentowano regionalne produkty i wyroby rękodzielnicze oraz przeprowadzono degustacje potraw. Odbyły się również występy artystyczne - na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły muzyczne oraz taneczne. Święto Województwa Opolskiego było także doskonałym miejscem nie tylko do rozrywki, lecz i nauki. Organizatorzy zadbali bowiem o to, aby każdy, niezależnie od wieku, znalazł coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty i zabawy edukacyjne, które umożliwiały naukę poprzez zabawę. Dorośli mieli możliwość uczestnictwa w wykładach i prelekcjach dotyczących historii oraz kultury regionu.

Święto Województwa to wyjątkowa impreza, pełna radości i poczucia wspólnoty, która zostanie na długo w naszych wspomnieniach. 
 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe