Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLE WZBUDZIŁO ZACHWYT SZCZECINA!

Tradycyjnie, głównym punktem były Targi Turystyczne, ale wydarzeń towarzyszących było znacznie więcej, m.in. Market Tour, Wielkie Gotowanie czy Strefa Browarów Rzemieślniczych, gdzie można było degustować i zakupić rzemieślnicze wina ziemi brzeskiej. W Pikniku wzięła, bowiem, udział Winnica Jania z Krzyżowic (pod Brzegiem).

Organizatorzy Pikniku, we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, przygotowali także kampanię promocyjną „Paszport po Polsce Pikniku nad Odrą” - akcja cieszyła się bardzo dużym zainterweniowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. 

Udział w „Pikniku” to dla nas niezwykła okazja do aktywnej promocji regionu, nawiązania nowych relacji i wymiany doświadczeń. Mieliśmy doskonałą możliwość zaprezentowania wyjątkowych walorów turystycznych i kulturowych regionu. Targi turystyczne są nie tylko przestrzenią do prezentacji oferty, ale także miejscem, gdzie rodzą się nowe pomysły 
i inspiracje do dalszego rozwoju.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz organizatorom za stworzenie wspaniałej atmosfery. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych edycji. Razem budujmy turystyczną przyszłość Polski!
 

#visitopolskie #Opolskie #podrozujpoopolsku Województwo Opolskie Andrzej Buła  Zbigniew Kubalańca - Wicemarszałek Województwa Opolskiego Turystyczne Opolskie

Realizacja zadania pn. „Promocja walorów turystycznych oraz prezentacja oferty turystycznej województwa opolskiego na międzynarodowych targach turystycznych i imprezach promocyjnych w kraju i zagranicą” jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Opolskiego.


 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe