Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU

Impreza została zorganizowana przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, przy współudziale Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Miasta Głogowa. Podczas dwudniowego wydarzenia miejską starówkę odwiedziły setki osób zainteresowanych różnymi formami spędzania wolnego czasu. 

Zarówno oferta członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, jak i atrakcje całego Województwa Opolskiego, cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Nasze stoisko przyciągnęło zarówno osoby chcące spędzić czas aktywnie, jak również tych, którzy szukają wytchnienia i odpoczynku na łonie natury. Coś dla siebie znaleźli także seniorzy, rodziny z dziećmi, pasjonaci historii i architektury, a także miłośnicy kulinariów i degustatorzy lokalnych specjałów. 

Wszystkie przeprowadzone rozmowy i spotkania, które odbyły się podczas wydarzenia, były doskonałą okazją do promocji różnorodnych form turystyki w Województwie Opolskim. Impreza stanowiła także doskonałą okazję do promocji regionu i wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży turystycznej. 

Jesteśmy przekonani, że dzięki udziałowi w wydarzeniu udało nam się przedstawić niezwykłe walory naszego regionu i zachęcić do odkrywania jego uroków przez cały rok. 

#visitopolskie #Opolskie #podrozujpoopolsku Województwo Opolskie Andrzej Buła  Zbigniew Kubalańca - Wicemarszałek Województwa Opolskiego Turystyczne Opolskie

Realizacja zadania pn. „Promocja walorów turystycznych oraz prezentacja oferty turystycznej województwa opolskiego na międzynarodowych targach turystycznych i imprezach promocyjnych w kraju i zagranicą” jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Opolskiego.


 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe