Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

WIZYTA STUDYJNA CZŁONKÓW KOŁA PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH I PILOTÓW WYCIECZEK

Cały dzień towarzyszyła nam słoneczna pogoda, dobre humory i...wciąż uciekający czas, który nieustannie próbowaliśmy dogonić! O fantastyczną atmosferę zadbali również goszczący nas członkowie OROT, którzy przybliżyli profile swoich działalności i podzielili się wyjątkowymi historiami.     

Fabryka Robotów - Miejsce unikatowe na skalę Polski, a nawet świata! Postacie znajdujące się w Fabryce zostały samodzielnie wykonane przez jednego człowieka z pasją – pana Sebastiana Kucharskiego, który wprowadził nas w tajniki tworzenia wyjątkowych dzieł.

Fundacja Llamerada – Niezwykle klimatyczny zakątek, w którym gwarantowany jest uśmiech – począwszy od wejścia, aż do samego końca pobytu – niezależnie od tego, jak długo będzie trwał. Wszystko to za sprawą zaangażowanych pracowników i cudownych alpak. 

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy Ziemowit – Hotel z historią przez duże H, który przeżywa swoją drugą młodość. Wpisany na stałe w pejzaż Opolszczyzny. Doskonała lokalizacja i bogata oferta pozwolą na to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy nastawia się na odpoczynek, czy na aktywności.  

Aspen Prime Ski & Bike Resort – Magnetyzm tego miejsca jest niezaprzeczalny. Przyciąga doskonałą lokalizacją, ofertą i smakowitą kuchnią, którą opiekują się Szef Kuchni - Olek Czyż oraz Karol Okrasa. Mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się z kotkiem, o którym krążą legendy.

Dom Artysty – magia unosi się od samego przekroczenia bramy wjazdowej, a później… Jest już tylko lepiej! Historia tego miejsca jest równie wyjątkowa, co obecnie istniejący obiekt. Każdy znajdzie tu to, czego szuka. 

Urząd Miejski w Głuchołazach i Centrum Informacji Turystycznej w Głuchołazach – dzięki pracownikom obu instytucji mieliśmy możliwość utrwalenia wiedzy historycznej o regionie. Na zawsze zapamiętamy też, ile jest schodów na Wieżę. Dziękujemy za wspólny spacer, inspirację i plany na kolejne wyjazdy.

 

 
 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe