Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OTRZYMALIŚMY KOLEJNE DOFINANSOWANIE!

Projekt partnerski pn. „Hrady a zámky nás spojují II / Łączą nas zamki i pałace II” (nr projektu: CZ.11.02.01/00/23_004/0000078) otrzymał rekomendację do dofinansowania! Dotacja EFRR wynosi aż 597 228,31 Euro!

Celem projektu jest zintensyfikowanie i usprawnienie promocji zamków i pałaców na obszarze Czech (w kraju pardubickim, w kraju ołomunieckim, kraju kralowohradeckim) i Polski (w województwie dolnośląskim i w województwie opolskim), które jako elementy nośne nowego produktu transgranicznego zostaną włączone do projektu Europejskiego Szlaku Kulturowego, w celu zwiększenia turystyki na terenie wspólnego regionu.

Rezultatem projektu będzie zwiększenie wykorzystania potencjału zasobów kulturowych, wzrost ruchu turystycznego w regionie pogranicza w zwiedzaniu zamków i pałaców, wydłużenie okresu pobytu na obszarze objętym projektem,  co z kolei przełoży się na rozwój turystyki, wzrost zatrudnienia oraz poprawę sytuacji ekonomicznej na obszarze pogranicza.

Niezmiernie się cieszymy, że czeka nas kolejna, wspólna przygoda, w którą wyruszymy razem Dolnośląska Organizacja Turystyczna i pozostałymi partnerami projektu! 
- Muzeum Powiatowe w Nysie
- Pałac Rozkochów
- Zamek Bożejów
- Pałac Sulisław
- Zamek Górny w Opolu
- Wieża Piastowska w Opolu
- Moszna Zamek
- Zamek Niemodlin
- Restauracja Pałac Większyce
- Zamek w Rogowie Opolskim
- Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu

Łączą nas zamki i pałace_aktualna grafika_09.05.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe