Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opolskie zawojowało Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie!

W dniach od 5 do 7 marca 2024 r. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przy wsparciu i współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego po 5-letniej przerwie powróciła na Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie.

Targi Turystyczne ITB Berlin to jedna z największych tego typu imprez w świecie. Wystawcy ITB prezentują wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami. 
Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna promowała Województwo Opolskie na Polskim Stoisku Narodowym, którego gospodarzem była Polska Organizacja Turystyczna. 
Podczas 3 dni targów odbyliśmy liczne rozmowy z dziennikarzami, przedstawicielami branży turystycznej oraz ze zwykłymi turystami, chcącymi odkryć nasz piękny Region. 
Na stoisku Opolszczyzny nie brakowało przewodników, map i broszur o największych atrakcjach turystycznych, ale także dla naszych gości przygotowaliśmy degustacje regionalnych specjałów: 
- Kołocza Śląskiego i Anyżek z Cukierni Magosz z Krapkowic
- Śmietankówki Oleskiej z OSM Olesno
- wina z winnic: Charbielin i Hople Paczków
- lokalnych krówek od LGD Stobrawski Zielony Szlak
Oprócz tego przez cały czas  na imprezie były wyświetlane filmy i spoty promocyjne, które zostały przekazane przez członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.
Stoisko województwa opolskiego odwiedzili także znamienici goście na czele z Piotrem Borysem Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Dariuszem Pawłosiem Ambasador RP w Niemczech. Nasze stoisko odwiedziła również Małgorzata Wilk Grzywny wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Wszystkim wręczyliśmy pamiątkowe kosze prezentowe z produktami regionalnymi.

Relacja z Targów wprost z Berlina na Doxa.fm - Audycja Opolszczyzna na targach ITB w Berlinie

 


 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe