Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

NOWA APLIKACJA VISITOPOLSKIE GOTOWA DO POBRANIA!

W 2023 roku realizowaliśmy projekt pt. ,,Aplikacja turystyczna VisitOpolskie – innowacyjne narzędzie planowania podróży po regionie” dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach wsparcia realizacji zadań publicznych z zakresu części 40 budżetu państwa, zgodnie z zawartą umową nr 2023/0002/0841/UDOT/DT/BP z dnia 17 maja 2023 r.

Aplikacja VisitOpolskie składa się z kilku niezmiernie przydatnych modułów:

- Opisy atrakcji: Zawiera szczegóły związane z historią danej lokalizacji. Pod zdjęciem miejsca lub obiektu znajduje się przekierowanie na docelową stronę internetową, geolokalizacja oraz przeniesienie do map. Czytając lub odsłuchując informacji możemy zobaczyć jaka odległość dzieli nas od tego miejsca oraz odznaczyć je.

- Mapa: To moduł prezentujący lokalizacje ujętych w aplikacji miejsc, prezentuje odległości pomiędzy nimi oraz zaznacza. Posiada standardowe funkcje, jak powszechnie znane mapy gogle.

- Aktualności i Wydarzenia: W tym module prezentowane będą wszystkie wydarzenia odbywające się w naszym regionie. Mogą stać się one inspiracją do zaplanowania podróży. Ten moduł ściśle powiązany jest z już istniejącą stroną internetową VisitOpolskie.

- Planer: Przeglądając informacje o konkretnych lokalizacjach możemy je oznaczyć, wtedy trafiają one od razu do modułu planer. A na jego podstawie można stworzyć gotową trasę i plan wycieczki. się w danej lokalizacji zbierać punkty i rywalizować z innymi. Każdy obiekt ujęty w aplikacji dysponuje inną pulą dostępnych punktów.

- Pocztówka: Jest to moduł dzięki któremu wykonamy zdjęcie w postaci pocztówki z naszego regionu. Możemy ją, za pośrednictwem aplikacji przesłać bliskim i znajomym.

plakat visit.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe