Polecamy

 

 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ
 • RS
 • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Prezentujemy wynik badania jakości obsługi w certyfikowanych punktach Informacji Turystycznej w Polsce 2023

Szanowni Państwo,

Na przełomie sierpnia i września tego roku na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej - Pracownia Badań Społecznych w Sopocie wykonała z użyciem metodologii „Mystery Client”  Badanie jakości obsługi w certyfikowanych punktach Informacji Turystycznej w Polsce 2023  

Badanie miało charakter ogólnopolski. Celem badania była ocena jakości świadczonych usług w kontakcie bezpośrednim  (audyt na miejscu / w jednostce PIT lub CIT) oraz zdalnym (kontakt telefoniczny, za pomocą e-maila oraz komunikatora Messenger).

Ogółem wykonano łącznie 474 audyty. W tym 32 stanowiły wizyty bezpośrednie (po dwie na województwo); 64 audyty telefoniczne; 314 audytów e-mailowych (157 w języku polskim i 157 w języku angielskim) oraz 64 audyty komunikatora Messenger.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami tego badania.  Możecie go Państwo znaleźć na stronie POT.GOV.PL – pod tym linkiem!

 

Raport zawiera szczegółowe wyniki dla wszystkich kanałów obsługi klienta w certyfikowanych punktach PIT / CIT, a także wskazuje zarówno mocne, jak i słabe strony w zakresie badanych podmiotów oraz rekomendowane kierunki zmian dla każdego z kanałów komunikacji.

W Raporcie znajdują się informacje na temat następujących pomiarów:

 1. Odsetka zrealizowanych wizyt bezpośrednich oraz oceny jakości obsługi w wyznaczonych punktach informacji turystycznej.
 2. Skuteczności kontaktu telefonicznego z wybranymi placówkami, oceny formy kontaktu i jakości informacji uzyskanych podczas rozmowy
 3. Szybkości udzielania odpowiedzi przez komunikator Messenger oraz pomiar jakości i formy tych odpowiedzi
 4. Odsetka odpowiedzi udzielonych drogą mailową w wyznaczonym terminie oraz ocena zakresu, formy i jakości udzielonych informacji zarówno dla odpowiedzi w języku polskim jak
  i angielskim.
  audyt.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe