Polecamy

 

 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ
 • RS
 • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Poznaliśmy zwycięzców Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat OROT 2023 !

Za nami uroczysty Dzień Obchodów 20-lecia OROT organizowany w dniu 13 września 2023 r. w Zamku Moszna.

To niezwykłe święto zapoczątkowała Konferencja: „Współpraca - Innowacje - Turystyka Zrównoważona”, organizowana wspólnie przez OROT i Polską Organizację Turystyczną.

W części wieczornej odbyła się Uroczysta Gala, podczas której m.in. poznaliśmy wyniki Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego Certyfikat OROT 2023 r.

Wszystkim uczestniczącym w tym prestiżowym konkursie dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, a wyróżnionym i przede wszystkim zwycięzcom składamy ogromne gratulacje z wiarą i nadzieją na dalszą współpracę, na rzecz promocji turystycznej Regionu, nad którą przecież wszyscy wspólnie pracujemy!

 

CERTYFIKATY 2023

 1. Certyfikat dla Nyskiego Domu Kultury im. Wandy Pawlik  za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 pn.: „Bastion św. Jadwigi w Nysie”
 2. Certyfikat dla Bever sp. z o.o. za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 pn.: „Kompleks Bajka Resort”
 3. Certyfikat dla Gminy Turawa za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 pn.: „Kraina Jezior Turawskich”
 4. Certyfikat dla Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 pn.: „Zawody driftingowe w Kietrzu”

 

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE NA NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO 2023 

 

 1. Wyróżnienie dla Gminy Głuchołazy w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Festiwal Piosenki Turystycznej KROPKA”
 2. Wyróżnienie dla Gminy Prudnik w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego”
 3. Wyróżnienie dla Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Ładzy”
 4. Wyróżnienie dla Gminy Kędzierzyn- Koźle w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Muzeum Śląskiej Bitwy o Paliwo „Blechhammer -1944””
 5. Wyróżnienie dla Gminy Kluczbork w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „OTW w Bąkowie. Camping nr 23”
 6. Wyróżnienie SPECJALNE dla Stowarzyszenia Miłośników Oldschoolowych Komputerów SMOK z Opola za połączenie pasji i konsekwentnego budowania miejsca przyjaznego turystom pn. „Klubowe muzeum retro komputerów, gier i demosceny”

 

CERTYFIKAT TURYSTYCZNE ODKRYCIE ROKU 2023 

 

 1. Certyfikat dla Gminy Tułowice w konkursie Turystyczne Odkrycie Roku Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Muzeum Ceramiki Tułowice poKolei”  

WYRÓŻNIENIE TURYSTYCZNE ODKRYCIE ROKU 2023

 

 1. Wyróżnienie dla Gminy Biała w konkursie Turystyczne Odkrycie Roku Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Trzy wieże”
 2. Wyróżnienie dla Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak w konkursie Turystyczne Odkrycie Roku Województwa Opolskiego 2023 za produkt pn.: „Szlaki pieszo- rowerowe w oparciu o mity, legendy, podania i opowiadania”

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe