Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

W niedzielę 23 lipca rozpoczęliśmy serię wyjazdów z naszym mobilnym stoiskiem promocyjno - informacyjnym

W upalną niedzielę 23 lipca 2023 r. na terenie przepięknego parku przy Zamku Moszna rozpoczęliśmy serię wakacyjnych wyjazdów z naszym mobilnym stoiskiem promocyjno-informacyjnym 2023.

Oczywiście promowaliśmy najważniejsze atrakcje naszego Regionu, ale turyści mogli się dowiedzieć również o wielu miejscach jeszcze dotąd nieodkrytych, które także warto odwiedzić. Wspólnie z OROT swoją ofertę turystyczną promowało Miasto Opole.

Oprócz rozdawania materiałów i informatorów o regionie, na naszym stoisku prowadzona była także degustacja produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych zakupionych w ramach realizacji projektu pn. "Promocja idei Opolskie ze Smakiem, produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych oraz Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj na mobilnych stoiskach OROT- edycja II", współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Był Kołocz Śląski i Anyżki, regionalne wina z Winnicy Opole i Winnicy Rodzinnej Cwielong - Olszewski, Śmietankówka Oleska z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie oraz regionalne piwo naszego Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj z Książęcego Browaru Nysa 

 

Moszna stoisko 2023 1.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe