Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Polish day in Brussels, w których w niedzielę 7 maja 2023 r. udział brała OROT, przyciągnął tłumy turystów.

Żadna pogoda nie jest nam straszna kiedy chodzi o promowanie atrakcji turystycznych Województwa Opolskiego. Pomimo deszczowej aury w Brukseli, od samego niedzielnego majowego poranka (7 maja 2023 r.) przedstawiciel OROT, Michał promował wśród mieszkańców Brukseli, belgijskiej polonii i wszystkich zainteresowanych to co mamy najcenniejsze w regionie. Jak zwykle na naszym stoisku nie brakowało materiałów promujących atrakcje turystyczne, ani produktów do degustacji. Hitem okazał się nasz Śląski Kołocz serwowowany przez cały dzień. Były także regionalne cukierki z brzeskiej ODRY, ciastka z Cukrów Nyskich, a wszystko rozchodziło się w mgnieniu oka.

Do tego odwiedzający mogli zrobić własne magnesy na lodówkę i piny, a zainteresowani mogli także spróbować malowania opolskiego wzoru kwiatowego pod okiem Pani Ewy z Opolskiej Cepelii. 

Dzięki ściance na zdjęcia z Zamku w Mosznej można było choć na chwilę poczuć się jak hrabia i hrabina na włościach, a model Silesaurusa Opolensisa z JuraParku w Krasiejowie pozwolił dzieciom przenieść się wyobraźnią w czasy prehistoryczne. 

Nasze stoisko powstało we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego. 

Więcej zdjęć na naszym fanepage'u na Facebooku: zdjęcia

Przed nami kolejne imprezy targowe, o których będziemy Was informować.

Bruksela kolaż.png

Bruksela 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe