Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, którego jesteśmy członkiem otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na projekt „AKADEMIA LIDERÓW III"

Z radością informujemy, że Forum Regionalnych Organizacji Turystycznyhch, którego OROT jest członkiem otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu „AKADEMIA LIDERÓW III – jak budować prawdziwe zaangażowanie i rozwijać talenty w zespole? Podniesienie kompetencji zawodowych turystycznej kadry menadżerskiej” 

Oferta złożona przez Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2023 roku realizacji zadań publicznych z zakresu części 40 budżetu państwa – Turystyka, została zakwalifikowana do otrzymania dofinansowania na realizację Priorytetu 3 - Podnoszenie jakości i kompetencji kadr zawodowych i społecznych w turystyce w zakresie poprawy świadczonych usług.

Tegoroczna edycja wyglądać będzie nieco inaczej niż wcześniejsze i będzie składać się z 2 części:

- W części I planowany jest cykl szkoleniowy „Lider Talentów, czyli jak budować prawdziwe zaangażowanie i rozwijać talenty” dedykowany dla 16 liderów lokalnych (kadry zarządzającej ROT-ów tj. dyrektor/prezes/członek zarządu ROT). W ramach tego cyklu szkoleniowego odbędzie się 6 modułów szkoleniowych on-line. Każdy z nich będzie trwać co najmniej 4 godziny.

- Część II to program rozwojowy „Zarządzanie talentami i potencjałem ludzi”, w którym będzie mogła wziąć udział grupa 100 osób - menedżerów lokalnych, członków i pracowników regionalnych i lokalnych organizacjach turystycznych. Planowane jest przeprowadzenie 2 serii po 3 warsztaty tematyczne dla kadry menedżerskiej turystyki, prowadzonych w formie on-line w formie 4 godzinnych modułów, połączonej z formą ćwiczeniową. Warsztaty bazować będą na pracy pomiędzy uczestnikami i zapewnią większą otwartość na kontakt z trenerem i zadawanie pytań.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe