Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 !

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 !

Szanowni Państwo, to był dla nas niezwykle pracowity i udany rok, zwieńczony niezwykle ważnymi dla nas nagrodami, a mianowicie:

-wyróżnieniem w konkursie Opolskiej Niezapominajki 2021, za sprawą której znaleźliśmy się w gronie najlepszych organizacji pozarządowych województwa opolskiego;

- zdobyciem Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej na dla naszego Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj", który znalazł się w gronie Najlepszych Produktów Turystycznych w Polsce w 2022 roku;

- zdobyciem przez reprezentujących nasze województwo vlogerów Szybkie Podróże pierwszego miejsca w głosowaniu internautów w konkursie Turystycznych Mistrzostw Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Nie sposób dziękując wymienić wszystkich z osobna, którzy przyczynili się do naszego sukcesu, zatem ogólnie: dziękujemy!!!

Naszym członkom, partnerom, tym którzy nam zaufali, z nami współpracują i dostrzegają, że to co robimy ma sens.

Nie ustajemy i nie zwalniamy ani na krok. Będziemy robić dalej to co potrafimy najlepiej, wierzymy w nawiązywanie nowych partnerstw i rozwijanie dotychczasowych, liczymy na dalszą świetną współpracę! Mamy głowy pełne pomysłów, które chcemy realizować, aby promować turystykę całego Województwa Opolskiego.

Życzymy Wszystkim Państwu: mnóstwo zdrowia, pozytywnej energii, pokoju, abyśmy mogli realizować wyznaczone sobie cele, marzyć i podróżować.

#visitopolskie  #opolskibifyj 

Happy New Year.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe