Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

W dniu 1 grudnia 2022 r. pracownicy OROT przeprowadzili szkolenie on-line w zakresie dodawania wydarzeń na portalu www.visitopolskie.pl

W dniu 1 grudnia 2022 r. pracownicy OROT przeprowadzili szkolenie w formie on-line skierowane do pracowników i przedstawicieli informacji turystycznych w województwie opolskim, instytucji kultury i atrakcji turystycznych oraz pracowników zajmujących się promocją gmin/obszarów działania. 
Szkolenie dotyczyło kwestii związanych z naszym nowym portalem turystycznym visitopolskie.pl i instrukcji dot. możliwości promocji i zgłaszania interesujących wydarzeń w regionie. 

Szkolenie zostało zorganizowane w Polsko-Czeskim Centrum do Konferencji online, w którym to sprzęt, meble oraz oprogramowanie do konferencji i szkoleń online, zakupione zostało ze środków Programu INTERREG V-A  Czechy-Polska 2014-2020 z projektu „Przez granice online”.
 

W szkoleniu wzięło udział ponad 30 osób. Liczymy na współpracę przy budowaniu atrakcyjnego wizerunku Województwa Opolskiego i stałą aktualizację i uzupełnianie treści na naszym portalu turystycznym www.visitopolskie.pl

Przypominamy równocześnie członkom OROT, że w ramach współpracy z nami istnieje możliwość organizacji wideokonferencji w naszym centrum!

Szkolenie 1.12.2022.jpeg

 
Szkolenie 1.12.2022 fot. 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe