Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OROT we współpracy z Forum Turystyki Regionów organizuje szkolenie w ramach projektu "RAZEM można LEPIEJ kształtować prawo"

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Forum Turystyki Regionów organizuje w dniach 7-9.112022 r. w hotelu Bajka w Grodźcu szkolenie w ramach projektu pt. RAZEM można LEPIEJ kształtować prawo.

Poniżej załączamy folder informacyjny.

Projekt jest realizowany przez Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polską Organizacją Turystyczną.

Celem projektu jest podnoszenie kompetencji eksperckich przedstawicieli organizacji pozarządowych sektora turystyki w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa w Polsce.

Tematem szkolenia jest ZARZĄDZANIE i jego wpływ na stanowienie prawa. W ramach szkolenia zaprezentowane zostanie m.in. Wprowadzenie do nowej perspektywy projektowej UE, ze szczególnym uwzględnieniem Turystyki w nowej perspektywie projektowej UE.

Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych sektora turystyki, w szczególności regionalnych organizacji turystycznych i jej przedstawicieli.

PDFFOLDER-szkolenia.pdf (3,50MB)

 

szkolenie prawo w Grodźcu 7-9.11.jpeg

szkolenie prawo w Grodźcu 7-9.11.jpg 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe