Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na szkolenie on-line: „Produkty lokalne i tradycyjne, możliwości ich wykorzystania, promocji i dostępności”, które odbędzie się 07.10.2022r. za pośrednictwem platformy ZOOM

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w szkoleniu on-line pn. „Produkty lokalne i tradycyjne, możliwości ich wykorzystania, promocji i dostępności.”, które odbędzie się 7 października 2022r. za pośrednictwem platformy szkoleniowej ZOOM.

Szkolenie poprowadzi Pani Izabela Byszewska - Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego. Tematem szkolenia będą produkty lokalne i tradycyjne, możliwości ich wykorzystania, promocji i dostępność. Szkolenie ma na celu ukazanie zasad, możliwości i dobrych przykładów współpracy producentów produktów lokalnych i tradycyjnych z restauratorami / lokalnymi przedsiębiorcami, którzy pragną oprzeć swoją ofertę na produktach lokalnych. Zapraszamy do udziału!

Poniżej załączamy program szkolenia wraz z formularzem szkoleniowym. 

Na wypełnione formularze zgłoszeniowe czekamy do 30 września 2022r.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Szkolenie realizowane jest w ramach operacji pn. „Szlak Kulinarny Opolski Bifyj – promocja i upowszechnianie wiedzy dotyczącej dziedzictwa kulinarnego regionu” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-202, plan operacyjny na lata 2022-2023.

DOCXFormularz zgłoszeniowy..docx (320,68KB)

PDFProgram szkolenia on-line OROT..pdf (581,16KB)

szkolenie KSOW (1).png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe