Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Za nami IX Brzeska Biesiada Piwna

W niedzielę 25 września 2022 r. byliśmy z naszym mobilnym stoiskiem Informacji Turystycznej w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, podczas finałowego dnia IX Brzeskiej Biesiady Piwnej, której pomysłodawcą i organizatorem jest Pan Janusz Piotrowicz z Restauracji "Wozownia" w Brzegu (restauracja jest członkiem OROT oraz członkiem Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj"). Wydarzenie Patronatem honorowym objął Prezes OROT Pan Stanisława Rakoczy. 
Podczas imprezy z udziałem wojska, licznych gości, z ciekawą oprawą artystyczną, promowaliśmy atrakcje turystyczne regionu oraz walory smakowe - prowadząc degustację produktów regionalnych, m.in. śląskiego kołocza, tradycyjnych ciastek z maszynki, piwa z Browaru Książęcego w Nysie z logiem Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj", Śmietankówki z Olesna i wina z Winnicy GODYLA z Pałacu w Pawłowicach. Rozdaliśmy sporo gadżetów: makaron Śląski Bifej  z firmy Pastas (także członka OROT), łyżki drewniane z logiem szlaku, długopisy, podkładki pod garnki, bawełniane torby z logiem Bifyja.

Niezmiennie promując walory turystyczne i smakowe prezentujemy na naszych stoiskach bogatą ofertę członków OROT.

Tym razem wsparł nas także Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, wspólnie z którym promujemy Dziedzictwo Kulinarne Opolskie, ideę "Opolskie ze smakiem", Opolski Szlak Winnic i oczywiście nasz Szlak Kulinarny Opolski Bifyj. 
 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe