Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na nowy portal turystyczny www.visitopolskie.pl

Już oficjalnie możemy ogłosić, iż w dniu 9 września 2022 r. podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków OROT, które odbyło się w Hotelu Court*** Wellness&SPA w Kędzierzynie -Koźlu, oprócz niezwykle ważnych decyzji wyborczo-sprawozdawczych, o których szczegółowo informowaliśmy tutaj, oficjalnie wystartowaliśmy z naszym

zupełnie nowym portalem turystycznym www.visitopolskie.pl

Zapraszamy do odwiedzania portalu i rozpowszechniania informacji o nim! Zachęcamy do odkrywania Opolszczyzny, oznaczania marki #visitopolskie pod zdjęciami w social mediach.

Wraz z portalem, zaprezentowaliśmy nasze nowe logo Visitopolskie wykonane przez firmę Falcontent z Opola. Odtąd, nasze nowe logo oficjalnie reprezentować będzie wszelkie działania związane z promocją atrakcji turystycznych w Województwie Opolskim.

Dobrze zaprojektowane logo nie powinno zawierać zbyt wielu skomplikowanych elementów aby nie utraciło swojej czytelności. Z tego względu projekt nowego logo Visitopolskie wcale nie był taki prosty. Województwo opolskie posiada szereg pięknych atrakcji turystycznych, a każda z nich ma swój osobliwy urok. Przy doborze logo postawiliśmy na Zamek w Mosznej i umieściliśmy jego uproszczoną sylwetę w logo. Rezydencja ta, jest jednym z najbardziej popularnych zabytków w regionie, posiada niebywale fantazyjną i bajeczną architekturę, która co roku przyciąga tłumy turystów. Dzięki zbudowanej już rozpoznawalności, zabytek w postaci uproszczonego sygnetu w logo nawiązuje do turystyki, regionu Opolskiego i jednocześnie staje się jego ikoną.

Liczymy na liczne odwiedziny naszego nowego portalu, cenne uwagi na jego temat,

a naszych członków niezmiennie prosimy o aktywność, aby uzupełniane informacje na portalu były stale aktualne, nowoczesne i atrakcyjne z punktu widzenia odwiedzających nasz region turystów !

Visit Opolskie_logo_poziom_wersja podstawowa.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe