Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OTWÓRZ OPOLSKI BIFYJ - WYRUSZ NA SZLAK PEŁEN SMAKÓW !

Smaki Opolszczyzny, produkty regionalne i profesjonalna obsługa

Zapraszamy na wakacyjną wędrówkę Szlakiem Kulinarnym Województwa Opolskiego Opolski Bifyj!

Regionalne produkty cieszą się uznaniem restauratorów, kucharzy i konsumentów, a my odwiedzamy restauracje, które z nich korzystają. W środę 24 sierpnia 2022 r. Radio Doxa odwiedziło na naszej smacznej drodze Restaurację Antek w Źlinicach.

Oprócz dań typowo śląskich, które tworzone są z pasją przez kucharzy restauracji, można tu zjeść także dania takie jak placek po węgiersku lub kurczak a la whisky. Większość produktów jakimi uraczą nas w Restauracji Antek dostarczana jest od pobliskich producentów, a karta w okresie wiosenno-letnim zmienia swoje oblicze serwując szparagi na różne sposoby. Oprócz restauracji, która składa się z trzech sal można tu delektować się słodkościami w pobliskiej Cukierni Jaglo, która również należy do właścicieli restauracji.

Ponadto można skorzystać także z usług hotelowych, gdy zdecydujemy się zostać w tym rejonie na dłużej. Imprezy okolicznościowe, rodzinne oraz niedzielne spotkania przy tradycyjnym obiedzie, to tylko niektóre przyjemności jakie oferuje Restauracja Antek. Aby przekonać się jak smakują tradycyjne śląskie i opolskie potrawy należy koniecznie udać się do lokalu, który na lokalnym rynku kulinarnym funkcjonuje już od ponad 40-stu lat.

Zapraszamy do odsłuchania audycji Otwórz Opolski Bifyj - Restauracja Antek w Źlinicach

Plakat Antek.png

Kopia Antek przepis.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe