Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OTWÓRZ OPOLSKI BIFYJ - WYRUSZ NA SZLAK PEŁEN SMAKÓW !

Smaki Opolszczyzny, produkty regionalne i profesjonalna obsługa – zapraszamy na wakacyjną wędrówkę Szlakiem Kulinarnym Województwa Opolskiego Opolski Bifyj.

Dziś Radio Doxa, w ramach kampanii zleconej przez OROT "Otwórz Opolski Bifyj- wyrusz na szlak pełen smaków" wybrało się do niemodlińskiej Restauracji „Na Wyspie”.

Przy pięknym stawie, wśród zieleni drzew i traw można napawać się ciszą i spokojem, ale przede wszystkim dobrze i smacznie zjeść. Oprócz dań, które tworzone są z pasją przez kucharza Pawła i właścicieli restauracji, można tutaj zjeść karpia z pobliskich stawów niemodlińskich. Większość produktów jakimi uraczą nas Państwo Oleksa dostarczane są od pobliskich producentów. Ponadto w restauracji „Na Wyspie” zjemy nie tylko karpia po Niemodlińsku, ale także inne ryby oraz chleb własnoręcznie upieczony przez Pana Pawła. Warto wspomnieć, że przyprawy jakie dodaje się do dań są także własnoręcznie przygotowywane. Ponadto w lokalu można nabyć różnego rodzaju ryby w zalewie octowej, które są dostępne przez okrągły rok. My już wiemy, że karp, to ryba nie tylko Wigilię. Tutaj, „Na Wyspie”, karpia można jeść przez okrągły rok, a w weekendy trzeba rezerwować stolik, bo zainteresowanie śląską i rybną kuchnią jest ogromne.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Właścicielami i oczywiście odwiedzenia Restauracji "Na Wyspie" w drodze na liczne atrakcje w Niemodlinie i w jego okolicy, o których także co nieco opowiedzieli właściciele w tej audycji !

Na Wyspie.png

Na Wyspie przepis.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe