Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Za nami XIII Festiwal Opolskich Smaków

Na trwającym w dniach od 29 do 31 lipca 2022 r. na Placu Kopernika w Opolu XIII Festiwalu Opolskich Smaków nie mogło zabraknąć Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która była jednym z partnerów wydarzenia.

Pierwszego dnia OROT wystawiała się wspólnie z Restauracją Hotelu De Silva z Opola, która prowadziła degustację przepysznych tortów i deserów.

Drugiego dnia nasze stoisko promowaliśmy wspólnie z Restauracją "Zamkowy Młyn" z Krapkowic, która polecała swoje produkty i usługi i również prowadziła degustację swoich produktów.

Trzeciego dnia zajmowaliśmy wspólnie stoisko z Gospodarstwem Rodzinny Fluder z Korfantowa, które promowało swoje naturalne produkty, jak: miody, oleje, syropy, a także działalność Lokalnej Grupy Działania Nyskie Księstwo Jezior i Gór.

Na stoisku obok przez trzy dni wystawiał się kolejny członek OROT: Browar Książęcy w Nysie.

 Mimo niesprzyjającej pogody nasze stoisko przez trzy dni cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i było licznie oblegane. Jak zawsze było atrakcyjne, mieliśmy wiele ciekawych materiałów i publikacji o regionie, które rozchodziły się błyskawicznie.

 Dodatkowo na naszym stoisku - oprócz degustacji jakie prowadzili nasi członkowie, którzy wraz z nami zajmowali domek numer 1 Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna prowadziła degustację produktów tradycyjnych i regionalnych zakupionych w ramach realizacji projektu pn. "Promocja idei Opolskie ze smakiem, produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych oraz Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj na mobilnych stoiskach OROT" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Na naszym stoisku promowaliśmy ideę "Opolskie ze smakiem", produkty regionalne i tradycyjne, Szlak Kulinarny Opolski Bifyj www.opolskibifyj.com, atrakcje członków OROT oraz restauracje należące do Szlaku Kulinarnego.

 

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe