Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na XIII Festiwal Opolskich Smaków !!!

Już od dziś od godz. 15:00 do 18:00, a w sobotę i niedzielę od 12:00 do 18:00 znajdziecie nas na Placu Kopernika w Opolu przed Galerią Solaris, gdzie w dniach od 29-31 lipca organizowany jest XIII Festiwal Opolskich Smaków

Znaleźć tu będzie można pyszności z całej Polski, a nawet świata.

Nie zabraknie Kół Gospodyń Wiejskich, Food Trucków i piw rzemieślniczych, np. z Browaru Książęcego w Nysie, stoiska OROT, która jest partnerem wydarzenia. 

Jak zawsze przygotowaliśmy wiele atrakcji i ciekawych materiałów! Dodatkowo na naszym stoisku będzie organizowana degustacja produktów tradycyjnych i regionalnych w ramach projektu pn. "Promocja idei Opolskie ze smakiem, produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych oraz Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj na mobilnych stoiskach OROT" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Na naszym stoisku promować będziemy niezmiennie Szlak Kulinarny Opolski Bifyj www.opolskibifyj.com, atrakcje członków OROT oraz restauracje należące do Szlaku Kulinarnego.

Wraz z nami wystawiać się będą m.in. DeSilva Premium Opole i Zamkowy Młyn Krapkowice

Będzie pysznie !

Dodatkowo, w trakcie imprezy wybrzmiewać będzie muzyka. W piątek o godz. 18.00 usłyszymy zwyciężczynię tegorocznych Debiutów 59. KFPP - Magdalena Meg Krzemień. Zaraz po niej na scenie pojawi się Sandra Rugała, która zaśpiewa największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. W sobotę na festiwalu wystąpi Marek Niedzielski, którego utwory z debiutanckiej płyty idealnie nadają się na letnie, słoneczne wieczory. Nie zabraknie także jazzu, soulu i rocka w wykonaniu opolskiego zespołu Mary Drama. Niedziela należeć będzie do zespołu Take Style Project z Żaneta Plotnik na czele. W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje polskiego kina.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polska Organizacja Turystyczna

Program Festiwalu Opolskich Smaków jest dostępny na stronie: www.opole.pl

Festiwal Opolskich Smaków 2022.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe