Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Promocja idei Opolskie ze Smakiem, produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych oraz Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj na mobilnych stoiskach OROT

Najbardziej trwałą pamięcią jest pamięć smaku!

W dniu 29 czerwca 2022 r. w Restauracji Opolanka w Opolu miało miejsce uroczyste wręczenie umów, w związku z przyznanymi dotacjami przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna będzie w 2022 roku realizowała projekt pn.

"Promocja idei Opolskie ze Smakiem, produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych oraz Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj na mobilnych stoiskach OROT".

W ramach projektu planujemy:

- zakup produktów regionalnych i lokalnych, które będzie można degustować na naszych mobilnych stoiskach informacji turystycznej;

- zakup gadżetów promocyjnych, promujących Szlak Kulinarny Opolski Bifyj oraz Opolskie ze smakiem w postaci ekologicznych, szklanych butelek turystycznych, które rozdawać będziemy na naszych mobilnych stoiskach w upalne wakacyjne dni.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, chcemy wyjść z naszą informacją turystyczną i promocją IDEI "OPOLSKIE ZE SMAKIEM", SZLAKU KULINARNEGO "OPOLSKI BIFYJ, DZIEDZICTWA KULINARNEGO "OPOLSKIE", MARKI VISITOPOLSKIE, na otwartą przestrzeń. Planujemy ustawić nasze mobilne stoisko IT w atrakcyjnych lokalizacjach Województwa Opolskiego w sezonie letnim.

Obserwujcie naszą stronę internetową, nasze fanepage, gdzie będziemy Was informować o lokalizacjach mobilnych stoisk.

Wysokość przyznanej dotacji: 7 000,00 zł brutto.

Planowany okres realizacji projektu: od podpisania umowy do 31 października 2022 r.

DRW UMOWA fot 1.jpeg

DRW UMOWA fot 2.jpeg

DRW UMOWA fot 3.jpeg

 

Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali dotacje w ramach konkursu. Cieszymy się, że jest tyle ciekawych pomysłów i inicjatyw w regionie na promocję opolskich smaków, kultury i tradycji regionu ! 

DRW UMOWA fot 4.jpeg

 

DRW belka.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe