Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na drugi Piknik Archeologiczny do Juraparku Krasiejów

piknik archeologiczny baner.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy w klimatach prehistorycznych na Drugi Piknik Archeologiczny, który będzie miał miejsce w Juraparku w Krasiejowie w dniach 25-26 czerwca.

Dla celów pikniku zostanie zbudowana rekonstrukcja paleolitycznej wioski wraz z mieszkańcami. Będziemy mogli zobaczyć sceny z codziennego życia ludzi sprzed kilkunastu tysięcy lat. Ludzie epoki lodowcowej pokażą wszystkim chętnym jak wykonywali narzędzia z krzemienia i rogu, jak szyli ubrania, rozniecali ogień i gotowali swoje posiłki z naturalnych składników jakie można było zdobyć w zamierzchłych czasach. Wszystkie te atrakcje będą odbywały się w rytmie  mistycznych dźwięków didgeridoo – specjalnie na tę okazję przyjadą osoby będące wirtuozami tych antycznych instrumentów. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w warsztatach archeologicznych prowadzonych przez grupę Praosda Rydno i animatorów.

Te oraz wiele innych atrakcji na pewno sprawią, że przygody jakie przeżyjecie na Pikniku Archeologicznym zapamiętacie na zawsze. Zapraszamy gorąco i prehistorycznie!

Piknik archeologiczny 1.jpeg

Piknik archeologiczny 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe