Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na nową stronę internetową Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj"

„Opolski Bifyj” to fascynująca, pełna różnorodnych smaków podróż po regionie.

Aby ułatwić Wam tą podróż utworzyliśmy stronę internetową Szlaku Kulinarnego „Opolski Bifyj”, do zapoznania się z którą gorąco zachęcamy !

Twórcą Szlaku Kulinarnego i właścicielem nowopowstałej strony internetowej www.opolskibifyj.com/ jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Zapraszamy wszystkich na naszą stronę i podróże szlakiem kulinarnym. Polecamy odkrywanie naszych regionalnych i lokalnych specjałów, zapoznanie się z produktami tradycyjnymi naszego regionu. Znajdziecie tu informacje o restauracjach zrzeszonych w szlaku, fantastyczne przepisy kulinarne, atrakcyjne filmy, za sprawą których będziecie mogli własnymi siłami i w domowym zaciszu wiernie odtworzyć potrawy według receptur przekazywanych z dziada pradziada, wydawnictwa i wiele wiele więcej.

Wejdźcie i przekonajcie się sami jakim bogactwem kulinarnym może pochwalić się nasz region !

Zachęcamy restauracje z Województwa Opolskiego do członkostwa w Szlaku oraz do zapoznania się z jego ideą, wynikającą przede wszystkim z chęci ratowania od zapomnienia tradycyjnej kuchni Śląska Opolskiego, a także jej historii i lokalnych zwyczajów.

www.opolskibifyj.com.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe