Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Efekt wizyt po Opolszczyźnie blogerów z AHOJ PRZYGODO – Paszport młodego odkrywcy już w sprzedaży !

Mało kiedy promujemy płatne materiały i wydawnictwa, bo nie to jest rolą naszej organizacji, jednak w tym przypadku czynimy wyjątek!

Wielokrotnie pisaliśmy o fantastycznej współpracy z Panią Agnieszką Majewską i jej rodziną, prowadzącą bloga www.ahojprzygodo.com

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna włączyła się i zaangażowała w pomysł Państwa Agnieszki i Mariusza Majewskich, współpracując z nimi na każdym etapie tworzenia przewodnika, udzielając swojego wsparcia, przekazując informacje o atrakcjach i ciekawostkach w regionie, organizując bilety i wejściówki do obiektów, atrakcji turystycznych, restauracji i hoteli, konsultując teksty i opisy.

Z przyjemnością udzieliliśmy swojego patronatu temu wyjątkowemu Przewodnikowi, który także w fantastyczny i ciekawy sposób promuje członków OROT, na czym bardzo nam zależało.

Ahoj 1.jpeg

Przepiękna grafika, moc informacji, a przede wszystkim kopalnia pomysłów na spędzenie czasu w regionie. Paszport Młodego Odkrywcy pokazuje województwo OPOLSKIE w sposób, jaki zauroczy dzieci i młodzież, a rodzicom i nauczycielom da gotowy plan na zwiedzanie miasta i zaplanowanie wycieczki. 

Paszport pozwala odkrywać województwo opolskie po swojemu, w dowolnej kolejności i zgodnie z zainteresowaniami. Na pierwszej stronie Paszportu dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek. 

Ahoj 2.jpeg
W książeczce znajdują się ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. Wszystko zebrane jest w 6 kategoriach:

OPOLE | ZAMKI I PAŁACE | PRZYRODA I ATRAKCJE WODNE | MUZEA | ATRAKCJE DLA DZIECI.

W Paszporcie oprócz miejsc znanych i lubianych znajdziecie także bogatą ofertę miejsc mniej wypromowanych.


Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę​.
Przewodnik wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze. Dzięki spirali i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż PASZPORTU MŁODEGO ODKRYWCY ! Zapraszamy do zakupu ! www.ahojprzygodo.com/ahoj-opolskie/

W promocyjnej cenie (29,90 zł) przewodnik można kupić do 25 maja 2022 r. Jego cena regularna to 39,90 zł.

Taka współpraca to czysta przyjemność !

Dziękujemy za Państwa pracę i zaangażowanie, wspaniałą promocję naszego regionu i życzymy sukcesu sprzedażowego, na polu zawodowym i prywatnym !

 

Ahoj 3.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe