Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W PRADZE

Międzynarodowe targi turystyczne Holiday World w Pradze to największe targi turystyczne na terenie Republiki Czeskiej. W ramach współpracy Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z Kralowohradeckim krajem, Województwo Opolskie miało możliwość zaprezentowania atrakcji turystycznych regionu opolskiego na stoisku naszego czeskiego partnera. Czterodniowe targi rozpoczęły się 10.02 i zakończyły się w niedzielę 13.02.
Kompleks wystawienniczy Prague Exhibition Grounds w którym odbywały się targi Holiday World ma powierzchnię około 25.000 m² a targom towarzyszą dodatkowe ekspozycje branżowe – targi TOP Gastro i targi ośrodków zajmujących się uprawianiem sportu - gry w golfa.
Opolskie stoisko zostało przygotowane przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego. Oprócz najnowszych wydawnictw dotyczących turystyki aktywnej i kulturowej największym zainteresowaniem cieszyły się materiały opisujące Twierdzę Nyską, Gród w Byczynie, trasy rowerowe, przewodnik w języku czeskim „Atrakcje Turystyczne Śląska Opolskiego” oraz Jurapark w Krasiejowie. Pytano również o bazę noclegową na terenie naszego Województwa. Województwa Opolskiego było jednym spośród kilku polskich podwystawców branżowych (m.in. obecni byli również przedstawiciele: Dolnego Śląska, Śląska, Warmii i Mazur, Łodzi, Karkonoszy, Beskidów, Kotliny Kłodzkiej). Na targach prezentowały się także na stoiskach w ramach współpracy z miastami partnerskimi miasta Opole i Prudnik.
Zwiedzający stoisko Śląska Opolskiego mogli skosztować produktów z opolskich zakładów cukierniczych: markizami z „Cukrów Nyskich”, krówkami z fabryki Krogal z Głuchołaz, oraz całą gamą znakomitych słodyczy i chałwy z zakładów „Odry Brzeg”.

DSC02213.jpegDSC02219.jpegDSC02224.jpegDSC02242.jpegDSC02245.jpeg

DSC02247.jpegDSC02256.jpegDSC02262.jpegDSC02264.jpegDSC02277.jpeg

DSC02280.jpegDSC02291.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe